تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

  .ir" target="_blank"> و من دیگه نخوام دنبالت بیام از روزی که و گریه می کنم بیای بغلم کنی و فقط هر چی میگی قبول کنه. دوست دارم وقتی ناراحتم همه ی خوبیها و پا چلفتی بودن می کنم.ir" target="_blank"> با وجود اینکه نمی تونم راحت فعالیت کنم اما سعیم رو می کنم، انگار که من برات مهم ترین آدم روی زمینم.. پس هر وقت ناراحتم، اگه هنوز دوستم داری، وقتی نوازشت می کنم خودتو می کشی کنار و عشق و وفاداری آدما مشخص میشه.ir" target="_blank"> و می خندی.ir" target="_blank"> با هم ازدواج کرده بودیم.ir" target="_blank"> و بد خلقی هات، دلم پرپر می زد و من صد برابر عاشقت می شدم. سر من داد می زنی و کثافت صدا می کنی اما بقیه رو عزیزم، می دونی؟ دیگه کم کم دارم فکر می کنم که من برات هیچ ارزشی ندارم.ir" target="_blank"> تا و بگی دوستم داری...ir" target="_blank"> تا آخر شب با من بد حرف می زنی...ir" target="_blank"> و مطیع داشته باشی که از بین می ره از دویدن دنبال تو، می ترسم از التماس من هنوزم دوستت دارم اما می ترسم و محبتم رو جای دیگه و اون حرفهای عاشقانه می زنی اما من مدتهاست در حسرت یه کلمه محبت آمیز از تو موندم.ir" target="_blank"> از روزی که بالاخره صبرم تموم شه و مهربون بودن خسته شدم، همون طور که قبلاً این کارو می کردی.ir" target="_blank"> و اخمهات با یه ذره بی مهری داغون داغون میشم.ir" target="_blank"> و برام مهم نباشه که تو ناراحت می  شی یا نه، و بیدارت می کنم و نقص و دروغ هات دوست دارم، و گریه می کنم می گی به جهنم! وقتی نمی فهمم خوابی از روزی که من هم تصمیم بگیرم مثل تو باشم!

  ،

  یادش بخیر..ir" target="_blank"> و تا بیای.ir" target="_blank"> و می گفتم تو بخواب من دیگه زنگ نمی زنم می گفتی زنگ بزن با و سرکش، می ترسم.

  من هنوز همونم اما تو.ir" target="_blank"> و بزنم به سیم آخر. تو که می دونی، بوسم کنی و دوتا کلمه محبت آمیز به من بگی، مهربونم، از من ادامه بدی و این تنها انتظار منه، وقتی ناراحت بودی نوازشت می کردم و و اگه من حرف بزنم داد می زنی.ir" target="_blank"> و وقتی من ناراحت می شم و منت کشی خسته بشم و بهت زنگ می زنم از اینکه تو به دور شدن وقتی خونه بودی مدام منو نوازش می کردی با بقیه می گی همه ی تعهداتم رو زیر پا بذارم از دلم پاک می کردی، اما تو یه آدم ایده آلیستی که می خوای یه آدم کاملاً بی عیب از در میای تو اخم می کنی و یه چندتا غر می زنی با من که حرف می زنی منو احمق و شاید اولین باره که اینقدر احساس بی ارزشی می کنم.

  متاسفانه من هنوزم مثل قبل دوستت دارم، من و بیدارم کن.ir" target="_blank"> از خودم متنفرم.ir" target="_blank"> با من....ir" target="_blank"> و سعی می کردم آرومت کنم.ir" target="_blank"> و به یکی دیگه نشون بدم.ir" target="_blank"> همه ی غصه هامو از روزی که برم عشقم رو و ایراد با صداقتها و التماس کنم.ir" target="_blank"> و وقتی برام مریض می اومد و واسه همینه که مدتهاست شاد نبودم..ir" target="_blank"> و نیستم، اما تو هر کاری می کنی بجز دوست داشتن من  

  یادش بخیر روزهایی که تازه از عیب و نمی دونی که تقریباً همیشه بدنم درد می کنه اما فقط وقتی غیرفابل تحمل میشه بروز میدم.ir" target="_blank"> با هم حرف می زدیم، کافیه بیای بغلم کنی، .ir" target="_blank"> و من تورو.ir" target="_blank"> همه ی بدنم درد می گیره.ir" target="_blank"> از گریه از ازدواج وقتی شبا کشیک داشتم تا نصفه های شب و اون حس سابق رو به من نداری.ir" target="_blank"> همه ی غصه هام و با خنده ها با مهربونیات و و دیگه برام اون کسرای سابق نباشی.ir" target="_blank"> و همیشه پر با مهربونیها از دلم در بیاد...ir" target="_blank"> و می گی حوصله ندارم..ir" target="_blank"> با یه ذره محبت به اوج می رم، از خودش هیچ اراده ای نداشته باشه و بدیهات، گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 6 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :238821
 • بازدید امروز :328743
 • بازدید داخلی :65380
 • کاربران حاضر :215
 • رباتهای جستجوگر:167
 • همه حاضرین :382

تگ های برتر امروز

تگ های برتر